Ljusstakar 2 par

861663

LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-tal, varav ett par Gusum, nr 029, höjd ca 17-26 cm

Bruksslitage

Metall

Monter 8

Ljusstakar 2 par

Budhistorik (11 bud)
6679240
6679185
750
6677785
700
6678013
650
6677785
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.