Ikon Jungfru Maria och jesusbarnet

861662

IKON, 1800/1900-tal, Jungfru Maria och jesusbarnet, tempera på pannå, troligen silver risa, ca 30,5x26 cm

Bucklor, renoverad och kompleterad

Diverse

Monter 8

Budhistorik (5 bud)
6675988
500
6675779
450
6674941
6666510
6666098

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.