Landskapsmotiv oljemålning

861661

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med bondgård, 1800-tal, signerad EA Hodgson (?), olja på duk, ca 41x56 cm

Krackeleringar, ett mindre hål i duken

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Landskapsmotiv oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6670822
6670698
6667930

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.