Oljemålning fiskare vid vatten

861660

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med fiskare, 1800-tal, signerad, olja på duk, ca 26x36 cm

Smärre färgbortfall, tryckskada på duk

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
6679255
600
6679234
550
6679031
500
6677763
450
6679030

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.