Ljusstakar 1 par Knabstrup Danmark

861659

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets senare hälft,glaserad keramik, etikettmärkta Knabstrup, Danmark, höjd ca 12 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Monter 11

Budhistorik (1 bud)

6676860
2021-01-07 20:29:40

2021-01-08 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.