Ljusstake rokokostil silver

861657

LJUSSTAKE, silver, Tyskland, 1900-tal, rokokostil, fylld fot, höjd ca 9 cm

Bucklor, monogramgravyr

Silver

Monter 6

Ljusstake rokokostil silver

Budhistorik (1 bud)

6672377
2021-01-05 19:09:55

2021-01-08 kl 10:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.