Soffa

861656

PARKER, soffa, skinnklädsel, 1900-talets andra hälft, pärlspikad dekor, 2 lösa sittplymåer, sitthöjd ca 43, längd ca 133 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 2

Soffa

Budhistorik (27 bud)
6677997
6677994
6677993
1 900
6677990
1 800
6677984
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.