Karmstolar 1 par

861655

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, valnöt, barnmodell, genombruten rygg, träskuren dekor, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstolar 1 par

Budhistorik (4 bud)

6677207
450
6669731
6669723
6667634

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.