Öronlappsfåtölj

861654

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, betsat lövträd, plyschklädsel, genombruten rygg, lös sitt- och ryggplymå, sitthöjd ca 43 cm

Klädsel blekt, bruksslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (1 bud)

6678832
2021-01-08 17:36:37

2021-01-08 kl 17:40
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.