Hörnskåp senempire

861653

HÖRNSKÅP, fanerat i pyramidmahogny, 1800-talets mitt, senempire, med låda, hyllinredning, beslag i präglat läder, höjd ca 153, 95x56 cm, nycklar (2) medföljer

Fanerbortfall, slitage, repor, märken, nycklarna ej möjliga att ta ur låset, bakstycke med lagning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Hörnskåp senempire

Budhistorik (6 bud)
6678948
550
6678473
500
6678473
450
6678946
6678473

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.