Omega Armbandsur 18K

861651

OMEGA, armbandsur, 18K, år 2000, quartzverk, rödguld, safirglas, datum, krona med Omega, senare halvstel länk med viklås 18K ej original, serie nr. 55121188, diam ca 34 mm, vitk ca 90.3 g, ficka med certifikat daterat 2000, manual samt box i original medföljer

Fint bruksskick. Utgånget batteri. Box och ficka med slitage/ bortfall. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken, Selected

Drottninggatan 36, Malmö

Omega Armbandsur 18K

Budhistorik (9 bud)
6685086
27 000
6685085
26 000
6682019
24 000
6679319
23 000
6676427
22 000

Slutpris SEK:
27 000
2 587 EUR, 3 038 USD
Utropspris SEK:
45 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.