Lampetter 1 par

861643

LAMPETTER, 1 par, förgylld metall samt spegelglas, höjd ca 29 cm

Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Monter 5

Lampetter 1 par

Budhistorik (3 bud)

6687220
6686991
6673326

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.