Spegel gustaviansk stil

861640

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, ca 97x40 cm

Bruksslitage, krönet lagat

Speglar

Hylla 2

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
6682375
6687217
1 900
6682375
1 600
6687215
6682375
1 400

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.