Viggo Langer oljemålning

861632

VIGGO LANGER (Danmark 1860-1942): Hus 'Skrenten', signerad och daterad Viggo Langer 1928, olja på duk, 44 x 60 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Viggo Langer oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6681380
2021-01-09 16:58:04

2021-01-12 kl 12:30
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.