Fåtölj 1940-tal

861629

FÅTÖLJ, 1940-tal, björk, textilklädsel, stoppad sits,sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 14

Fåtölj 1940-tal

Budhistorik (9 bud)
6687195
650
6687194
600
6687092
550
6687052
500
6687090
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.