Niki Cervin, oljemålning

861621

NIKI CERVIN (född 1985): Komposition, a tergo signerad Niki Cervin 2011, olja på duk, ca 150x181 cm, oramad.

Konst, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Niki Cervin, oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6685341
9 600
6685339
9 000
6685044
7 000
6684657
6 800
6684100
6 600

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.