Rod Bok oljemålning

861610

ROD BOOK (1900-tal): "Gårdsinteriör Lundagatan", signerad samt daterad 42, olja på duk, ca 33x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rod Bok oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6686918
500
6678025
450
6678025

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.