Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal

861608

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. 2657-i/2494, verk nr. 13184866, kaliber 342, diam ca 36 mm, box i original medföljer

Bruksslitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (8 bud)
6707171
2 800
6695101
2 600
6693253
2 400
6693252
6693251

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.