Tage Söderström oljemålning

861591

TAGE SÖDERSTRÖM, Motiv med utsikt mot Skeppsbron, signerad samt daterad, olja på duk, ca 100x44 cm

Rum 17

Tage Söderström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
6680025
2 400
6681225
6680025
6677410
600
6675313

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.