Omega Constellation Armbandsur 1960-tal

861588

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare Fixoflex i stål, ref nr. ST168017/SP, verk nr. 26873299, kaliber 564, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Uppdragsaxel är lös. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (15 bud)
6708362
4 800
6707894
4 600
6695298
4 400
6695104
4 200
6689595

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.