James Coignard carborundumetsning

861587

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i grönt, rött och svart, signerad samt numrerad J Coignard 15/75, bildmått ca 67x51 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 56

Budhistorik (29 bud)
6687157
2 800
6686915
2 600
6685508
2 400
6684072
6685506

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.