Oidentifierad konstnär oljemålning

861585

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fjordlandskap, 1800-talets andra hälft, signerad, olja på duk, ca 52x89 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (7 bud)
6687005
6686985
6686878
500
6685762
450
6682700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.