James Coignard carborundumetsning

861584

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i rött, grönt och svart, signerad samt numrerad J Coignard 13/75, bildmått ca 68x51 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 25

Budhistorik (29 bud)
6687122
2 800
6685501
2 600
6684071
2 400
6685500
6684071

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.