James Coignard carborundumetsning

861582

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i blått, signerad samt numrerad J Coignard 36/75, bildmått ca 38x28 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 15

Budhistorik (16 bud)
6687113
6687110
1 400
6687024
1 300
6686899
6685373

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.