Tage Söderstsröm oljemåöning

861580

TAGE SÖDERSTRÖM, stilleben med blommor, signerad T S, olja på pannå, ca 64x53 cm

Fack 55

Tage Söderstsröm oljemåöning

Budhistorik (2 bud)

6680562
6673234

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.