Markku J Rantala oljemålning

861578

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "oval i ram", a tergo signerad samt daterad 2000, olja på duk, 118x159 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
6733959
600
6721763
580
6719423
560
6719161
540
6718751
520

Slutpris EUR:
600
6 263 SEK, 705 USD
Utropspris EUR: