James Coignard carborundumetsning

861577

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i blått, signerad samt numrerad J Coignard 7/30, bildmått ca 38x28 cm

Ej examinerad ur ram

Budhistorik (29 bud)
6687073
2 600
6687093
2 400
6687073
6687086
6687073

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.