Reinhold Ljunggren litografi

861576

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv med kvinnor i gränd, signerad samt numrerad 67/360, ca 27x49 cm

Fack 34

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (1 bud)

6682273
2021-01-09 21:31:13

2021-01-11 kl 14:09
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.