Bertil Öhlund oljemålning

861575

BERTIL ÖHLUND (1923-2003) Höst Stockholm (från Curmans atelje) signerad samt daterad 67, olja på duk, ca 48x60 cm

Fack 72

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6685496
700
6685378
6684832

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.