Markku J Rantala oljemålning

861571

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad, olja på pannå, 66x97 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6721765
280
6720496
260
6720180
240
6719496
220
6719164
200

Slutpris EUR:
280
2 923 SEK, 329 USD
Utropspris EUR: