Seiko Kinetik Diver´s 200M Armbandsur 2000-tal

861570

SEIKO, Kinetik Diver´s 200M, armbandsur, 2000-tal, stål, safirglas, halvstel länk med viklås original medföljer ref. movyc.c/111, ref nr. 5M85/OABO, serie nr. 442791, diam ca 48 mm, extra band i nylon medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (15 bud)
6683194
2 800
6682372
2 600
6682025
2 400
6676199
6676198

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.