James Coignard carborundumetsning

861569

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition med rött, grönt och blått, signerad samt numrerad J Coignard 36/75, bildmått ca 37x28 cm

Ej examinerad ur ram.

Fack 62

Budhistorik (18 bud)
6679215
1 700
6679356
1 600
6679215
6679330
1 400
6679215
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.