Markku J Rantala oljemålning

861568

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "trappor i käglan", a tergo signerad samt daterad -91, olja på duk, 41x31 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
6719509
180
6719167
170
6718775
160
6718199
150
6716785
120

Slutpris EUR:
180
1 879 SEK, 211 USD
Utropspris EUR: