Markku J Rantala oljemålning

861567

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad, olja på duk, 16x196 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6722677
6721758
280
6720491
260
6719421
240
6719159
220

Slutpris EUR:
2 857 SEK, 371 USD
Utropspris EUR: