Oidentifierad konstnär

861564

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland, 1900-talets slut, vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 79x109 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
6687060
550
6684696
500
6683108
450
6679193
6677505

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.