Markku J Rantala oljemålning

861562

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "hon avstod från sin silkesdress", a tergo signerad samt daterad -03, olja på duk, 60x100 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
6717407
6716205
120
6716115
110
6715225
100
6714784
50

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR: