Markku J Rantala oljemålning

861561

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "rött i vitt", a tergo signerad samt daterad -81, olja på duk, 60x100 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6730547
6721748
280
6719396
260
6719144
240
6718733
220

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR: