Breitling Colt Armbandsur 1998

861560

BREITLING, Colt, armbandsur, 1998, quartzverk, stål, safirglas, datum, krona med monogram, läderrem troligen original, sölja i original, ref nr. A 57035, serie nr. 34100, diam ca 38 mm, ficka med manualer samt certifikat daterat 1998, box med inredning samt ytterkartong medföljer

Bruksskick. Läderrem med kraftigare bruksslitage. Box med skadat gångjärn. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (26 bud)
6683499
6 800
6683488
6 600
6683482
6 400
6683477
6 200
6682464
6 000

Slutpris SEK:
6 800
714 EUR, 884 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.