Markku J Rantala oljemålning

861559

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "knapp cirkel", a tergo signerad samt daterad -99, olja på duk, 57x42 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
6719407
180
6719153
170
6718741
160
6718174
150
6716768
100

Slutpris EUR:
180
1 879 SEK, 211 USD
Utropspris EUR: