Markku J Rantala oljemålning

861548

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "hakar mot svart", a tergo signerad samt daterad -99, olja på duk, 48x74 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
6718713
180
6718148
150
6716859
110
6716197
100
6716109
50

Slutpris EUR:
180
1 879 SEK, 211 USD
Utropspris EUR: