Markku J Rantala oljemålning

861547

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "fallande fjäder", a tergo signerad samt daterad -88, olja på duk, 100x80 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
6715890
6715220
45
6714736
40
6714687
35
6714604
30

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR: