12 stolar gustaviansk stil - se varunr. 496730

861546

STOLAR, 12 st, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skuren dekor, kannelerande ben, ryggbricka med spjälknippe, bemålade, bronserade, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, trasig klädsel, fläckar

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
6672799
4 400
6666707
3 200
6666706
2 400
6666314
6665289

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.