Armbandsur 3 delar 1930-1970-tal

861544

ARMBANDSUR, 3 delar, 1930-1970-tal, bestående av Eterna 14K, Roamer stål samt Marvin stål, manuella urverk

Bruksslitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (5 bud)
6683435
700
6682595
650
6671550
600
6678347
550
6671550
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.