Omega De Ville Armbandsur 1980-tal

861540

OMEGA, De Ville, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/stål, safirglas, datum, krona med Omega, halvstel länk med viklås ref nr. 1449/432, serie nr. 54232723, diam ca 32 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (8 bud)
6684605
750
6684371
700
6684371
550
6682596
500
6681613
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.