Heikki Turunen lampor 4 st.

861539

HEIKKI TURUNEN, SPOTS-VÄGGLAMPOR, 4 st, Optic 130-065, 1970-talet av Ab Orno Oy, längd 25,5 cm, diameter 14 cm

Slitage

Belysning, Vägglampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Heikki Turunen lampor 4 st.

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6683543
110
6683170
100
6682413
95
6675758
90
6672757
35

Slutpris EUR:
110
1 148 SEK, 129 USD
Utropspris EUR:
200