Certina Armbandsur 1950-tal

861538

CERTINA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, doublé, plexiglas, serie nr. 1855 779, diam ca 19 mm

Armband modell X-länk med stav, 18K, rödguld, integrerat kistlås med säkerhetsöglor, vikt ca 7.5 g

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Certina Armbandsur 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

6674426
2021-01-06 15:59:00

2021-01-10 kl 17:16
Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.