Revue Armbandsur 14K 1930-tal

861536

REVUE, armbandsur, 14K, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare rem och sölja, serie nr. 111778, diam ca 21.5 mm

Åldersrelaterat slitage. Glas med sprickor. Gåvogravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Revue Armbandsur 14K 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
6704367
550
6695446
500
6704366
450
6695446
6704365

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.