Carl Malmsten stolar

861535

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, 1950-tal, bok, textilklädd sits, brickmärkt: prof. Carl Malmsten, bröd. Janssons möbelfabr. Skillingaryd möbel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 7

Carl Malmsten stolar

Budhistorik (10 bud)
6672355
1 400
6674014
1 300
6672355
6672352
6671532

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.