Orientmatta Bidjar 213x137

861533

ORIENTMATTA, semiantik, Bidjar, ca 213x137 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre fläckar, ställvis solblekt, fransar med skador

Mattor/Textilier

Hylla 13

Orientmatta Bidjar 213x137

Budhistorik (20 bud)
6675103
6675093
2 800
6675072
2 600
6675001
2 400
6674888

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.