Hilda LInd oljemålning

861531

HILDA LIND (18/1900-tal): Motiv med pojke framför husvägg, signerad samt daterad 1901, olja på duk, ca 51x31 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Hilda LInd oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6676812
2021-01-07 20:13:55

2021-01-11 kl 14:00
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.